♥ |Eren Bakici & Gülçin Ergül Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ |Eren Bakici & Gülçin Ergül Fan CLub © 2009 | ♥

MeLike & Nilay Super Star Eren Gülçin Sitesi :)

AnasayfaAnasayfa  widgetwidget  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Uye biLgiLeri

Ağırlığının üçte biri tümördü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
..TatLı TuRta..
ღ°•.♥.•°ღ Deneme Co Admin ღ °•
ღ°•.♥.•°ღ  Deneme Co Admin ღ °•
..TatLı TuRta..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 107 Adın : Dilara Sheker Uyemiz Nerden? : İstanbul^dan Sitemiz Nasıl : Çok güzel-Beğendim-Sayenizde tekrar hepsici oldum.
Kendinize Ozel
Ozel BoLum:

Ağırlığının üçte biri tümördü Vide
MesajKonu: Ağırlığının üçte biri tümördü Ağırlığının üçte biri tümördü EmptyÇarş. Ekim 29, 2008 10:20 pm

Beden ağırlığının üçte biri büyüklüğünde bir tümörle yaşayan minik bebek Yeni Zellanda'da gerçekleştirilen operasyonla normale döndü.

Yeni Zellanda'nın başkenti Wellington'da gerçekleştirilen operasyonla alınan tümörün 14 aylık bebeği öldürebileceği belirtiliyordu.

Dominion Post gazetesinin haberine göre, minik Alex Gonzaga ve annesi Elisa yardım kuruluşlarının desteklediği cerrahi operasyon için Dili'den Wellington'a geldi.

Pazar günü gerçekleştirilen 2 saatlik ameliyatta her şey yolunda gitti hayati organların etrafından temizlenen tümörden sonra minik Alex'in hayatı kurtuldu.
ErEn_KoliG
ღ°•.♥.•°ღ Moderator ღ °•
ღ°•.♥.•°ღ Moderator ღ °•
ErEn_KoliG

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 23/12/08 Mesaj Sayısı : 198 Adın : Elif Sheker Uyemiz Nerden? : EreN*in Kalbinden Sitemiz Nasıl : zpr
Kendinize Ozel
Ozel BoLum:

Ağırlığının üçte biri tümördü Vide
MesajKonu: Geri: Ağırlığının üçte biri tümördü Ağırlığının üçte biri tümördü EmptyPerş. Ara. 25, 2008 3:38 pm

ay Sad sağoll

Ağırlığının üçte biri tümördü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası